Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2 tek Kopshti Botanik.

ALL33,000

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit te nje pallati. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 1 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 1 tualet dhe ballkon.  Apartamenti eshte i mobiluar.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kopshti Botanik
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on July 23, 2019 at 5:52 pm

 • Prone Id: 7206
 • Cmimi: ALL33,000
 • Siperfaqe: 71 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€80,000
€80,000

Dhoma: 3Tualet: 1m²: 106

Apartament

2 years ago

€82,500

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 89

Apartament

Ervis Guri

2 years ago

€82,500

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 89

Apartament

2 years ago

€59,400
€59,400

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 91.3

Apartament

2 years ago

€82,400

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 99

Apartament

Ervis Guri

11 months ago

€82,400

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 99

Apartament

11 months ago