Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Apartament 2+1 me siperfaqe 89 m2 tek “Astiri”.

€270

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 1 tualet dhe ballkon.  Apartamenti eshte i mobiluar.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Astiri
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on July 26, 2019 at 3:47 pm

 • Prone Id: 7219
 • Cmimi: €270
 • Siperfaqe: 89 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€155,000
€155,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 112.46

Apartament

1 year ago

€70,000
€70,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 66

Apartament

12 months ago

€77,850
€77,850

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 91.6

Apartament

1 year ago

€400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 110

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€400

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 110

Apartament

1 year ago