Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Njesi Tregtare me siperfaqe 120 m2 tek Ish-Ekspozita.

€1,000

Pershkrimi

Njesia ndodhet ne katin -1 te nje pallati banimi dhe sherbimesh. Ambjenti pozicionohet buze rruges ne nje zone te frekuentuara dhe mjaft preferenciale. Njesia eshte e pershtatshme per shume aktivitete te ndryshme biznesi.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Bulevardi Zhan Dark
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated on September 11, 2019 at 4:06 pm

  • Prone Id: 7233
  • Cmimi: €1,000
  • Siperfaqe: 120 m²
  • Lloji: Ambiente Komerciale, Dyqane
  • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€290,000
€290,000

Tualet: 1: 98

Dyqane

1 year ago

8 months ago

€350

m²: 88

Ambiente Komerciale

1 year ago

€200,000

Tualet: 1: 85

Zyra

Ervis Guri

1 year ago

€200,000

Tualet: 1: 85

Zyra

1 year ago