Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Apartament 2+1 me Garazh tek Kopshti Zoologjik.

€500

Pershkrimi

Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualet dhe 3 ballkone. Ngrohja / Ftohja mundesohet me kondicioner. Zona ku ndodhet apartamenti eshte preferenciale dhe ofron facilitete te shumta.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kopshti Zoologjik
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on April 3, 2019 at 4:14 pm

 • Prone Id: 7025
 • Cmimi: €500
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€150,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 72

Apartament, Lokal

Ervis Guri

1 year ago

€150,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 72

Apartament, Lokal

1 year ago

€50,000
€50,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 60

Apartament

1 year ago

€82,400

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 99

Apartament

Ervis Guri

8 months ago

€82,400

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 99

Apartament

8 months ago

€1,500

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 170

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€1,500

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 170

Apartament

1 year ago