Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Apartament 2+1 me siperfaqe 216 m2 tek Ekonomiku.

€1,500

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje vile. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 4 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualet dhe 2 ballkone.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Rruga e Elbasanit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on April 9, 2019 at 5:09 pm

 • Prone Id: 7051
 • Cmimi: €1,500
 • Siperfaqe: 216 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€1,300/m2

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€1,300/m2

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartament

1 year ago

€170,000
€170,000

Dhoma: 3Tualet: 1m²: 124

Apartament

12 months ago

€850,000
€850,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 800

Apartament

6 months ago

€150,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 72

Apartament, Lokal

Ervis Guri

1 year ago

€150,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 72

Apartament, Lokal

1 year ago