Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Pallatet Cabej

ALL25,000

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualete dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Pallatet Cabej
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on May 6, 2019 at 3:27 pm

 • Prone Id: 7090
 • Cmimi: ALL25,000
 • Siperfaqe: 98 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€200,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 146

Apartament

Ervis Guri

12 months ago

€200,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 146

Apartament

12 months ago

€42,000
€42,000

Dhome: 1Tualet: 1m²: 63.6

Apartament

3 months ago

€150,000
€150,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 212

Apartament

1 year ago

€101,700
€101,700

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 145

Apartament

10 months ago