Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Njesi Tregtare me siperfaqe 500 m2 prane Sheshit Wilson.

€4,000

Pershkrimi

Njesia eshte e organizuar ne katin e pare me siperfaqe 250 m2 dhe katin nendhe 250 m2.Ambjenti eshte me vetrate xhami, gje e cila e ben te dukshme nga rruga kryesore dhe te jep mundesine e reklamimit.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Sheshi Willson
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated on April 4, 2019 at 5:24 pm

  • Prone Id: 7044
  • Cmimi: €4,000
  • Siperfaqe: 500 m²
  • Tualet: 1
  • Lloji: Ambiente Komerciale
  • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€380,000

Tualet: 1: 94

Lokal

Ervis Guri

12 months ago

€380,000

Tualet: 1: 94

Lokal

12 months ago

€250,000

Tualet: 1m²: 82

Ambiente Komerciale

Ervis Guri

3 months ago

€250,000

Tualet: 1m²: 82

Ambiente Komerciale

3 months ago

€100,000

Tualet: 1m²: 80

Ambiente Komerciale

Gledis Koxhaj

11 months ago

€100,000

Tualet: 1m²: 80

Ambiente Komerciale

11 months ago

€150,000
€150,000

Tualet: 1m²: 52

Garazh, Zyra

11 months ago