Cmimi: nga ne

Compare Listings

Jepet me qira Zyre me siperfaqe 200 m2 ne Rrugen “Muhamet Gjollesha”.

€1,300

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati banimi dhe sherbimi. Zyra eshte e organizuar ne 8 dhoma,  kuzhine, holle, 3 tualete, ballkon dhe verande me siperfaqe 80 m2.  Zona ne te cilen eshte i vendosur ambjenti eshte shume e populluar dhe mjaft preferenciale.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,

Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Myslym Shyri
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on February 21, 2019 at 5:58 pm

 • Prone Id: 6901
 • Cmimi: €1,300
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Dhoma: 8
 • Tualet: 3
 • Lloji: Zyra
 • Statusi: Me Qira
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€2,000
€2,000

Tualete: 2m²: 110

Zyra

1 year ago

€200,000

Tualet: 1: 85

Zyra

Ervis Guri

1 year ago

€200,000

Tualet: 1: 85

Zyra

1 year ago

€286,000

1 year ago

€2,124

Tualet: 1: 118

Ambiente Komerciale, Zyra

Ervis Guri

1 year ago

€2,124

Tualet: 1: 118

Ambiente Komerciale, Zyra

1 year ago