Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1 te Pazari i Ri

€1,380/m2

Pershkrimi

Apartamentet kane tipologji si me poshte:

•Apt 1+1, sip 81.4 m2, kati 4, Eur 112,400

•Apt 2+1, sip 112.2, kati 8, Eur 154,900

•2 Apt 2+1, sip 113.4, kati 1&2, Eur 156500

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Pazari i Ri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated on June 7, 2019 at 4:52 pm

  • Prone Id: 7151
  • Cmimi: €1,380/m2
  • Siperfaqe: 81.4 m²
  • Dhoma: 2
  • Lloji: Apartament
  • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€90,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 98

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€90,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 98

Apartament

1 year ago

€39,000
€39,000

Dhoma: 2Tualet: 1: 85.51

Apartament

1 year ago

€900/m2

Dhoma: 2Tualet: 1 m²: 105.2

Apartament

Gledis Koxhaj

1 year ago

€900/m2

Dhoma: 2Tualet: 1 m²: 105.2

Apartament

1 year ago

€1,700

1 year ago