Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 63.6 m2 ne Durres, prane Pistes Kosova

€42,000

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit te nje pallati te ri. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon. Orientimi eshte nga perendimi, duke ofruar drite dhe ngrohtesi gjate dites.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

  • Qyteti: Durres
  • Qarku: Qarku i Durrësit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated on May 8, 2019 at 3:52 pm

  • Prone Id: 7121
  • Cmimi: €42,000
  • Siperfaqe: 63.6 m²
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Lloji: Apartament
  • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€830/m2

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 181

Apartament

Ervis Guri

2 years ago

€830/m2

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 181

Apartament

2 years ago

€122,000
€122,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 94

Apartament

2 years ago

€1,300/m2

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartament

Ervis Guri

2 years ago

€1,300/m2

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartament

2 years ago

€55,000
€55,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartament

1 year ago