Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 dhe Garazh ne Fresk

€63,300

Pershkrimi

Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon. Apartamenti disponon certifikate te rregullte pronesie. Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe 1 garazh.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Fresku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on July 2, 2019 at 5:56 pm

 • Prone Id: 7191
 • Cmimi: €63,300
 • Siperfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Garazh: 1
 • Sip.Garazh: 20
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€85,000
€85,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 91

Apartament

1 year ago

€140,000
€140,000

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 200

Apartament

1 year ago

€220,000

1 year ago

€1,000

Dhoma: 3Tualet: 1: 130

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€1,000

Dhoma: 3Tualet: 1: 130

Apartament

1 year ago