Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 98 m2 te Kodra e Diellit.

€78,400

Pershkrimi

Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon. Apartamenti disponon certifikate te rregullte pronesie.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,

Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kodra e Diellit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on September 11, 2019 at 4:24 pm

 • Prone Id: 7239
 • Cmimi: €78,400
 • Siperfaqe: 98 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€219,200€750

Dhoma: 3Tualete: 2: 137

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€219,200€750

Dhoma: 3Tualete: 2: 137

Apartament

1 year ago

€53,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 92

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€53,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 92

Apartament

1 year ago

€850

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€850

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartament

1 year ago

€145,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 142

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€145,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 142

Apartament

1 year ago