Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 117.81 m2 ne Fresk.

€64,800

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri banimi. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, tualet dhe ballkon.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Fresku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on April 18, 2019 at 6:12 pm

 • Prone Id: 7069
 • Cmimi: €64,800
 • Siperfaqe: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€90,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 98

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€90,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 98

Apartament

1 year ago

€68,700

Dhoma: 2Tualet: 1: 114

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€68,700

Dhoma: 2Tualet: 1: 114

Apartament

1 year ago

€83,200
€83,200

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 104

Apartament

10 months ago

€350,000
€350,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 150

Apartament, Garazh

12 months ago