Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 153 m2 ne Kompleksin “Green City”, Unaze e Re.

€114,750€10,000

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri banimi. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Astiri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated on April 19, 2019 at 6:26 pm

  • Prone Id: 7076
  • Cmimi: €114,750
  • Garazh: 1
  • Lloji: Apartament
  • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€135,000
€135,000

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 100

Apartament

6 months ago

€1,380/m2

Dhoma: 2m²: 81.4

Apartament

Ervis Guri

3 months ago

€1,380/m2

Dhoma: 2m²: 81.4

Apartament

3 months ago

€140,000

Dhoma: 2Tualete: 3m²: 100

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€140,000

Dhoma: 2Tualete: 3m²: 100

Apartament

1 year ago

€330

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 80

Apartament

Ervis Guri

10 months ago

€330

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 80

Apartament

10 months ago