Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 87.7 m2 tek Rezidenca “Kodra e Diellit”

€94,000€500

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 0 te banimit te nje kompleksi. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet, ballkon dhe oborr.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kodra e Diellit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on May 9, 2019 at 5:05 pm

 • Prone Id: 7099
 • Cmimi: €94,000
 • Siperfaqe: 87.7 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Me Qira, Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€217,000

: 145

Apartament

Ervis Guri

12 months ago

€217,000

: 145

Apartament

12 months ago

€330
€330

Dhoma: 2Tualet: 1m²: 80

Apartament

7 months ago

€280,000
€280,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 290

Apartament

11 months ago

€120,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartament

Ervis Guri

11 months ago

€120,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartament

11 months ago