Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 143 m2 tek Mondiali, prane 21-Dhjetorit.

€185,750

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati te ri banimi dhe sherbimesh. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 3 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualete dhe ballkon.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: 21 Dhjetori
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on May 20, 2019 at 4:28 pm

 • Prone Id: 7115
 • Cmimi: €185,750
 • Siperfaqe: 142.88 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€45,600

Dhome: 1Tualet: 1m²: 76

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€45,600

Dhome: 1Tualet: 1m²: 76

Apartament

1 year ago

€150,000
€150,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 212

Apartament

1 year ago

€120,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€120,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 103

Apartament

1 year ago

€130,000

Dhoma: 3Tualete: 2M2: 117

Apartament

Ervis Guri

1 year ago

€130,000

Dhoma: 3Tualete: 2M2: 117

Apartament

1 year ago