Cmimi: nga ne

Compare Listings

Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 154,5 m2 tek Kopshti Zoologjik.

€146,000

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati te ri. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 3 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Adresa

 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Kopshti Zoologjik
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on May 14, 2019 at 3:55 pm

 • Prone Id: 7135
 • Cmimi: €146,000
 • Siperfaqe: 154.5 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Lloji: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

€133,000
€133,000

Dhoma: 3Tualete: 3m²: 147.1

Apartament

2 years ago

€200,000
€200,000

Dhoma: 3Tualete: 2m²: 146

Apartament

2 years ago

€100,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 141

Apartament

Gledis Koxhaj

2 years ago

€100,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 141

Apartament

2 years ago

€108,000
€108,000

Dhoma: 3Tualet: 1m²: 135

Apartament

2 years ago