Cmimi: nga ne

Compare Listings

Vile per Shitje Gjiri Lalzit

€110,000

Pershkrimi

 

Shitet vile ne Gjirin e Lalzit ne zemër të kompleksit Lura 1, 150 metër larg nga deti, midis gjelbërimit dhe pishave, e lidhur me rrugë dhe trotuare të shtruara me pllaka, në një mjedis fantastik shlodhes e të freskët.

Sipërfaqe banimi totale 100 m2. Ne katin e pare me siperfaqe  58m3, ndodhen Dhoma e pritjes, kuzhina, tualet dhe një verandë prej 19 m2. kati dyte me siperfaqe 43m2 perbehet nga  dy dhoma fjetje,tualet, dhe 8 m2 verandë.

Trualli i shtëpisë në pronsi prej 115 m2 përfshin edhe  oborrin.

 

 

Adresa

 • Qyteti: Durres
 • Qarku: Qarku i Durrësit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated on July 2, 2019 at 5:12 pm

 • Prone Id: 7161
 • Cmimi: €110,000
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Siperfaqe Trualli: 115 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Lloji: Vila
 • Statusi: Per Shitje
Ervis Guri
Ervis Guri
+355 67 516 5389

Pyet per kete prone

Prona te ngjashme

1 year ago

€1,000,000

Dhoma: 5Tualete: 3m²: 496

Vila

Ervis Guri

2 years ago

€1,000,000

Dhoma: 5Tualete: 3m²: 496

Vila

2 years ago

€1,500
€1,500

Dhoma: 4Tualete: 2m²: 244

Vila

2 years ago

€260,000
€260,000

Dhoma: 3m²: 452

Vila

2 years ago